אלינה איס - ל.ב. הפריה חוץ גופית

אלינה איס

אלינה איס – מזכירה

אלינה עבדה שנים רבות במעבדת הפוריות של יחידת IVF בבית החולים אסותא ברמת החייל, שם רכשה את הידע הרב שלה בתחום, את ניסיונה הרב ביחסים בין-אישיים, הבנה ורגישות, והתייחסות אישית לכל אדם ואדם – שם גם הכרנו אותה ועמדנו על הכישורים והיכולות שלה בתחום.

במהלך שנות עבודתה במעבדת הפוריות של יחידת IVF בבית החולים אסותא ברמת החייל הכירו כל הסובבים אותה, רופאים, אחיות ומטופלים, את יכולותיה להביא לידי ביטוי בהצלחה רבה את תכונותיה וניסיונה הרב, הן בהתנהלותה כלפפי הצוות הרפואי כלפי ציבור המטופלים. תודות לאופייה הנוח והמרגיע, האהדה והתמיכה שהיא מעניקה למטופלים, זכתה אלינה בתפקידה זה להכרה ולהערכה מצד הצוות הרפואי והמטופלים כאחד.

אלינה אומרת על עצמה: "נושא הפוריות נחשב בעיניי כאחד הנושאים הרגישים ונושא שהוא מאוד קרוב לליבי. אני תמיד מנסה להיכנס לנעלי המטופלים, להיות קשובה, לנהוג בהבנה, ברגישות ובחום, ולעזור במידה מרובה. מטופלים בטיפולי פריון זקוקים להמון מידע ותמיכה, אמינות ומקצועיות בכל הקשור לטיפולי IVF הינם סוד ההצלחה עבור המטופלים. אני שמחה שאני חלק מהמרפאה הזאת, ובכך אני יכולה לתרום את חלקי בנושא שהוא כל כך עצום – לעזור להביא חיים חדשים לעולם!"

 

ליצירת קשר עם אלינה איס

מרפאה: טלפון רב קווי 03-5281450, פקס 03-5281454

נייד: 052-7566009

להיתקשר

דילוג לתוכן