סיגל קריחלי - ל.ב. הפריה חוץ גופית

סיגל קריחלי

סיגל קריחלי – מזכירה

סיגל הצטרפה לצוות של "ל.ב. הפריה חוץ גופית" לפני זמן קצר, בשנת 2017, אך עד מהרה למדה והשתלטה על מגוון הפעילויות במרפאה, עד לביצוען באופן עצמאי ובאחריות מירבית.

​סיגל מהביאה איתה למרפאה ניסיון וידע של מעל שמונה שנים במרפאות פוריות, ובניהן ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים שיבא בתל-השומר, בה שימשה כמזכירה רפואית, וניהלה את הצומת שבין הרופאים והמטופלים.

​במסגרת שנות עבודתה ביחידה להפריה חוץ גופית, זכתה סיגל להערכה רבה מאד מצד הצוות הרפואי, על המקצועיות, הידע, המסירות והדיוק בעבודה, והן על נועם הליכותיה ויחס האנושי שהפגינה כלפי המטופלים.

​גם מצד המטופלים סיגל זכתה להערכה רבה, על היחס החם והמחבק שהפגינה כלפיהם, על הסיוע והתמיכה הרגשית, על הליווי לאורך כל הדרך, על הרגישות, ההבנה והאהדה שהפגינה כלפיהם, ועל האוזן הקשבת למצוקותיהם.

​סיגל אומרת על עצמה: "ניסיון וידע של מעל שמונה שנים במרפאות פוריות, בצומת המפגש שבין הרופאים והמטופלים, אני מעניקה את הסיוע המקצועי, התמיכה הרגשית והליווי הנדרש. במהלך עבודתי נפגשתי עם אלפי מטופלות, ליוויתי תהליכים, חיבקתי ועודדתי כשהיה צריך ושמחתי על כל תהליך שמסתיים בהריון. אני חשה את המצוקה והמתח הנפשי שבו שרויים המטופלים, ואני שמחה עם כל טיפול שמסתיים בהריון ולידה. אני תמיד מטה אוזן קשבת לצרכי המטופלים ונותנת מענה לפונים בכל עת ולכל בעיה".


ליצירת קשר עם סיגל קריחלי

מרפאה: טלפון רב קווי 03-5281450, פקס 03-5281454

נייד: 052-6811730

להיתקשר

דילוג לתוכן