מכתבי תודה - ל.ב. הפריה חוץ גופית

מכתבי תודהלומר תודה זה בהחלט לא יספיק אז תודה רבה מקרב לב על טיפולך המסור. ברצוננו להודות לך על תשומת הלב האישית שהייתה בכל שעה ודקה. זה בכלל לא מובן מאליו, זה נפלא ונדיר, בימים שכאלה אנשים שכמותך להכיר. אנשים המסוגלים באמפתיה ומסירות להאיר את דרכך שמקרין מאישיותו הנעימה לכל מטופל, ונוטע בו תקווה, שלווה וביטחון מכופל. אתה הרי יודע שהחולה במהלך הטיפול שרוי בחוסר ודאות, כמה זה מרגיע שיודעים שהרופא משקיע את מרצו בטיפול ללא לאות. עלה והצלח בכל מעשה ידייך הברוכות, ראוי אתה למלוא חופן הברכות. המשך להיות פרופסור מיוחד, פרופסור שכמותו אין עוד אחד. מאחלים שייהנו ממך עוד הרבה מטופלים כמונו, ובעזרת השם ובעזרתך יזכו להיות עוד הורים מאושרים, לסיום אנו רוצים לומר לך מילה אחת קצרה בת ארבע אותיות, אך עם משמעות כה עמוקה – תודה!


רצינו לומר לך תודה גדולה מעומק הלב שהגשמת עבורנו חלום. שעזרת לנו להביא לעולם את ילדנו היקר שלנו. זה הכל בזכותך. אז תודה תודה!


תודה היא מילה כה קטנה, להערכה כה גדולה. תודה מקרב לב לך, רופא יקר על טיפולך המסור, על יחסך המיוחד, הנך לבבי יקר ואהוב, תודה על המעקב, ההתמדה ורצונך הטוב, בצניעות וענווה נאמר – כי הנך רופא חלום. תודה על היחס החם שהענקת ויותר מכל – על האנושיות תודה מכל הלב תודה על המסירות, המקצועיות ללא פשרות והסבלנות, לאין קץ עד לתוצאה המיוחלת. הפגישות אתך והטיפול בכללותו היו לעילא ולעילא, סבר פניך מעודד ומרגיע, ניכר שאתה עושה מעל ומעבר למשוער, דואג למטופלת רק שתהיה מאושרת, והיה נראה כל העת כי אתה מלאך ואלוקים נמצא בלב ובידיים שלך. על כל אלה נאחל – שתבוא עליך הברכה המשך להיות רופא מיוחד, המשך להיות רופא אדיב, אנושי ולעזור לעוד הרבה, רופא שכמותו אין עוד אחד, מאחלים שייהנו ממך עוד הרבה מטופלות, ובעזרת השם ובעזרתך – יהפכו במהרה לאימהות. התוצאה מדהימה תודה תודה תודה רבה…!


לעיתים, ברגעים הכי קשים בחיים, מגלים אנשים באמת מיוחדים, שמושיטים לך את ידם ועוזרים לך להמשיך הלאה. תודה מכל הלב


 


אין מילים בפינו להודות לכם על הטיפול המסור, על הסבלנות והעזרה המרובה שבאה מכל ה"ל.ב." מתוך מסירות אין קץ. הפכתם אותנו להורים מאושרים ועל כך תודתנו לכם. נאחל לכם בריאות ועוד שנים רבות של פעילות מבורכת ומוצלחת…


תודה על הטיפול החם והמסור, על העזרה בשעות הקשות, על ההבנה ברגעים עצובים, ועל ההשתתפות בשעות השמחות. בזכותכם הפך כל המסע המפרך הזה לחוויה של ממש. נתתם לנו את כל ה "ל.ב." המשיכו להביא אור ושמחה לעוד הרבה זוגות וכן ירבו תינוקות…עשרים וחמש שנים של ניסיונות וטיפולים קשים מנשוא עד שפגשנו אותך, והשאר היסטוריה. אדם מדהים, מקצועי, חם, קשוב ורגיש. וצוות המרפאה שמאחורייך רק מחזק אותך. תודה שהפכת אותנו להורים מאושרים מאחלים לך הצלחות רבות ושתמשיך ליצור משפחות נוספות.


תודה רבה על כל העזרה, התמיכה, שיחות הטלפון, הגישה הנעימה והביטחון שהצלחת לתת לנו גם ברגעי ייאוש מתקדמים. הידיעה שיש מישהי עם פנים מחייכות, לב רחב, ועצה טובה בכל שלב – שווה זהב, אוהבים וסופר מעריכים!
הגעתי אליך לפני כשנה קיבלת אותי בחיוך ובחום והתייחסת אליי כבת משפחה ממש. באופטימיות ואמונה גדולה, במקצועיות ובמסירות לצד יחס אישי ואדיב במיוחד, הגשמת לי ולמשפחתי חלום ענק: בזכותך – יש לי היום תינוק מקסים בזכותך – קיבלתי את המתנה הכי יקרה שיכולתי לאחל לעצמי בזכותך – החלום הפך למציאות ועל כך אני אסירת תודה לך (בלשון המעטה) לנצח נצחים!!! אני מקווה ומאחלת לך שהחיים יזמנו לך תמיד דברים טובים ויחזירו לך בטוב על המתנה שהענקת לי ולמשפחתי ואין לי ספק שלעוד רבים ורבות כמותי. מאחלת לך חיים של שמחה ואושר, בריאות איתנה והמשך עשייה פורייה.


תודה רבה על מתנה נפלאה… בת קסומה שנולדה לנו…אחרי שנים רבות של המתנה וציפייה, של ייאוש ותקווה. ברגע הראשון שנכנסנו למרפאתכם ופגשנו את הצוות הנפלא נמלאנו תקווה, ואכן צדקנו!!! הצלחנו!!!


הגעתי אליכם כאשר הייתי שפופה ורצוצה, עם מצב רוח ירוד, וייאוש שחנק את גרוני. ולאחר פגישה של עשר דקות, הבנתי מיד שניגלה לעיניי המשיח שהביא לי חיים במתנה. באישיותך ובדרכי הנועם שהנך מנחיל למטופלות, אתה עושה את מצוות החיים הטהורה ביותר. הפחת בי שמחה ואהבה, ורצון לקום כל בוקר לשחר חדש, ובעיקר הגשמת לי חלום, חלום רטוב להיות "אמא". מודה לבורא עולם שהפגיש אותי עם איש אציל נפש כדוגמתך, ומודה על הסובלנות וההתמדה, ובעיקר על האמונה שבך.


במסע הזה…. שנקרא חיים, יש לנו הזכות לפגוש אנשים מיוחדים במינם. תודה על הרצון תודה על המסירות תודה על ההקשבה תודה על ההבנה ותודה על האהבה שעוטפת את כל זה.


תודה על הדרך הארוכה שעברנו יחדיו על הטיפול המסור העזרה והעידוד. כן ירבו אנשים כמוך

להיתקשר

דילוג לתוכן