הפריה חוץ גופית על פי ההלכה - מרפאת ל.ב. הפריה חוץ גופית

הפריה חוץ גופית על-פי ההלכה

הפריה חוץ גופית על-פי ההלכה

נושא ההלכה היהודית, הקשור לברור של עקרות ולטיפולי פוריות, התפתח מאד בעשורים האחרונים וכתוצאה מכך נקבעו כללים של תהליכי ההשגחה ביחידות ההפריה החוץ גופית בארץ ובחו"ל, בטיפולי הפריה חוץ גופית בכלל ובתרומת ביציות בפרט.

הן בארץ והן בחו"ל קיימת אפשרות של השגחה על-פי ההלכה על טיפולי הפריה חוץ גופית. ישנן "משגיחות פריון" מטעם עמותות למתן שירותי דת, המלוות את תהליך ההפריה מתחילתו ועד סופו. אפשרות זו ניתנת על ידי מכונים כדוגמת: "פועה" (פוריות ורפואה על-פי ההלכה) ו"בוני עולם" וכן על-ידי רבנים מזרמים שונים כגון: חצר הרבי מגור וחצרות חרדיות אחרות.

גם בטיפולי תרומת ביציות, שנעשים על-ידי ל.ב. הפריה חוץ גופית בקייב, ניתן במידת הצורך ובהתאם לרצון בני הזוג לשלב השגחת כשרות. בני הזוג יכולים לפנות לאחד מהמוסדות שמעניקים את שירות זה ואלה שולחים מטעמם משגיחה לקייב.

התשלום עבור ההשגחה נעשה באופן ישיר על-ידי בני הזוג לגורם המשגיח ומרפאת ל.ב. הפריה חוץ גופית משתפת פעולה עם כל השגחה שתיבחר על-ידי בני הזוג.

נוכחותה של משגיחה מטעם העמותות השונות בתהליכי הפריית הביציות ואחסון העוברים מספקת למטופלים הרגשה של רוגע לצד אמינות ושקיפות לציבור הדתי.

למידע נוסף ולקביעת תור במרפאה

03-5281450

   

  יעניין אותך גם בנושא הפריה חוץ גופית

  צוות הרופאים

  prof1

  פרופ' דוד בידר

  פרופ' בידר התמחה בכירורגיה כללית בבית החולים וולפסון, ומשם המשיך וסיים התמחות במיילדות, גניקולוגיה ופריון בבית החולים תל-השומר, ובשנת 1989 הוסמך על-ידי משרד הבריאות כמומחה בתחומים אלה.

  קרא עוד
  prof2

  פרופ' יעקב לברון

  פרופ' יעקב לברון הינו בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, בו סיים את לימודיו בהצטיינות ב-1982. פרופ' לברון התמחה במיילדות, גניקולוגיה ופריון בבית החולים רמב"ם בחיפה והוסמך ע"י משרד הבריאות כמומחה בתחומים אלה בשנת 1990.

  קרא עוד

  להיתקשר

  דילוג לתוכן