מרפאה ל.ב. הרפיה חוץ גופית - פרופ' דוד בידר ופרופ' יעקוב לברון

אודות המרפאה


ל.ב. הפריה חוץ גופית היא המרפאה מובילה בתחומי הפריון, תרומת ביציות, החזרת עוברים טריים, טיפולי הפריה חוץ גופית ופונדקאות.

המרפאה הוקמה בשנת 2008 על-ידי פורצי הדרך בתחום הפוריות פרופ' דוד בידר ופרופ' יעקב לברון, רופאים בכירים ביחידת הפריה חוץ גופית במרכז הרפואי שיבא ומפתחי האינקובטור העוברי הראשון והטכניקה להבאה לארץ של עוברים טריים.

המרפאה מעניקה שירות רפואי אישי למאות מטופלות מדי שנה, בשילוב טכנולוגיות חדשניות המשפרות את אחוזי הצלחה להפוך להורים.

טיפולי תרומת ביציות ופונדקאות מבוצעים על-ידי פרופ' בידר ופרופ' לברון ביחידה להפריה חוץ גופית בבית חולים איסידה, בקייב אוקראינה.

מיד עם פרוץ המלחמה באוקראינה, ובמטרה להמשיך לתת שירות למטופלות של המרפאה, הוקמה יחידה להפריה חוץ גופית במרפאה ייחודית בעיר באטומי שבגאורגיה.

פרופ' דוד בידר ופרופ' יעקב לברון נוסעים אישית מדי חודש לבאטומי ומבצעים את טיפולי תרומת ביציות ופונדקאות עם אמבריולוגים וצוות מומחים ישראלי.

במקביל ממשיכים להתבצע טיפולי תרומת ביציות ופונדקאות גם בקייב אוקראינה, ועוברים מגיעים מדי חודש לביצוע החזרתם בבתי חולים בארץ.

ל.ב. הפריה חוץ גופית, בניהולם של פרופ' דוד בידר ופרופ' יעקב לברון, הינה חוד החנית בתחום החדשנות הטיפולית, ובהקמתה הייתה המרפאה החלוצה בתחום תרומת ביציות.

צוות המומחים של המרפאה הינו פורץ דרך בתחום הפריון בשל פיתוחים שונים בנושא פריון, תרומת ביציות, פונדקאות וגנטיקה.

צוות המומחים של המרפאה ממשיך לפתח שיטות וטכניקות שונות ומגוונות בכל מה שקשור לחדשנות לצורך העלאת סיכויי ההצלחה בטיפולי פוריות.

ייחודה של ל.ב. הפריה חוץ גופית הוא בפיתוח שיטה של הבאת עוברים טריים לארץ, שמצד אחד מביאה לתוצאות טובות יותר מהשיטה המיושנת של עוברים קפואים, ומצד שני חוסכת למטופלים הוצאות כבדות הכרוכות בנסיעה ובשהות בחו"ל לצורך קבלת עוברים טריים.

גאוותה של ל.ב. הפריה חוץ גופית הוא בניסיונה רב השנים בתחום תרומת ביציות ובצוות הרפואי המקצועי והחדשני אשר באמצעות תהליכים מדויקים מסייעים להגשים משאלות ולהביא ילדים לעולם.

הצוות שלנו

prof1

פרופ' דוד בידר

פרופ' בידר התמחה בכירורגיה כללית בבית החולים וולפסון, ומשם המשיך וסיים התמחות במיילדות, גניקולוגיה ופריון בבית החולים תל-השומר, ובשנת 1989 הוסמך על-ידי משרד הבריאות כמומחה בתחומים אלה.

קרא עוד
prof2

פרופ' יעקב לברון

פרופ' יעקב לברון הינו בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, בו סיים את לימודיו בהצטיינות ב-1982. פרופ' לברון התמחה במיילדות, גניקולוגיה ופריון בבית החולים רמב"ם בחיפה והוסמך ע"י משרד הבריאות כמומחה בתחומים אלה בשנת 1990.

קרא עוד

סיגל קריחלי

מזכירה

סיגל הצטרפה לצוות של ל.ב. הפריה חוץ גופית לפני זמן קצר, בשנת 2017, אך עד מהרה למדה והשתלטה על מגוון הפעילויות במרפאה, עד לביצוען באופן עצמאי ובאחריות מירבית.
קרא עוד

אלינה איס

מזכירה

אלינה עבדה שנים רבות במעבדת הפוריות של יחידת IVF בבית החולים אסותא ברמת החייל, שם רכשה את הידע הרב שלה בתחום, את ניסיונה הרב ביחסים בין-אישיים, הבנה ורגישות, והתייחסות אישית לכל אדם ואדם.

קרא עוד

להיתקשר

דילוג לתוכן