אינקובטור נייד - איך גדלים עוברים ב"מבחנה"? - ל.ב. הפריה חוץ גופית

אינקובטור נייד – איך גדלים עוברים ב"מבחנה"?

אינקובטור נייד – איך גדלים עוברים ב"מבחנה"?

עוברי האדם דורשים תנאים מיוחדים לצורך התפתחותם מחוץ לגוף האישה.

במהלך השנים למדנו איך לספק את צרכיהם באמצעות פיתוח פורמולות של תמיסות ואינקובטורים ייעודיים בהם ניתן לשמור על הרכב גזים מיוחד שיוצר את התנאים המתאימים בתמיסות הגידול האלה.

האינקובטור שומר על ויסות החום שיהיה כחומו של גופנו, ויסות הלחות שתמנע נידוף יתר של תמיסות הגידול וגם על מאזן החומציות המדויק שלהן הזהה לזה שבגופנו. זהו תנאי קריטי להתפתחות נאותה בתנאי מבחנה. הרכב האוויר המיוחד המכיל 6% דו תחמוצת הפחמן מבטיח זאת כיוון שבאוויר שאנו נושמים רמתו קרובה לאפס!

הצורך לשנע עוברים ממקום למקום דרבן את פרופ' לברון ופרופ' בידר לפתח אינקובטור ייחודי (כחול לבן) שניתן לניוד והמכיל את כל הפונקציות שקיימות באינקובטור נייח המצוי בכל מעבדה להפריה החוץ גופית. זהו מכשיר ייחודי מבחינה עולמית ומצוי רק בידי המרפאה של "ל.ב. הפריה חוץ גופית". במכשירים אחרים הקיימים כיום אין יכולת ויסות של רמת הפחמן הדו חמצני ולכן מכשירים אלה אינם בטיחותיים לשימוש לקצבי זמן ארוכים.

יכולת לשנע עוברים טריים מקנה למרפאת "ל.ב. הפריה חוץ גופית" יתרון עצום כיוון שאין צורך להקפיא את העוברים טרם החזרתם לרחם.

ב "ל.ב. הפריה חוץ גופית" קיים ניסיון בשינוע כזה של עוברים טריים כבר למעלה מ 10 שנים ותוצאות השימוש בו אף פורסמו זה מכבר בעיתונות הרפואית בעולם.

ניתן לקרוא את התקציר באנגלית בכתובת: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24948338

להיתקשר

דילוג לתוכן