רינה מעוז - ל.ב. הפריה חוץ גופית

רינה מעוז – אחות הפריה חוץ גופית (IVF)


רינה סיימה את לימודיה בבית-הספר לאחיות של בית-החולים "השרון" בפתח-תקווה בשנת 1974, ובהיותה בת קיבוץ עבדה בתחילת דרכה במרפאות הקיבוצים "הגושרים" ו "כיסופים".

בשנת 1980 סיימה רינה את לימודיה בקורס מיילדות בבית החולים "תל-השומר", ועבדה כמיילדת בחדר הלידה של בית החולים..

במהלך השנים הפסיקה רינה את עבודתה כאחות, לצורך לימודי השכלה גבוהה בתחומים שונים ומגוונים: היסטוריה ותולדות האומנות, צורפות וגמולוגיה, בהם גם עסקה במשך מספר שנים..

חזרתה של רינה לתחום הרפואי הייתה לאחר שהתגבש אצלה הרצון לעסוק בהפריה חוץ גופית ולסייע בהגשמת חלום ההורות. .

בשנת 1995 קיבלה על עצמה את תפקיד אחות אחראית ביחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים "תל-השומר", ומשנת 2007 היא אחות הפריה חוץ גופית בבית החולים "אסותא"..

רינה הצטרפה לצוות של ל.ב. הפריה חוץ גופית בשנת 2011, ומאז היא פועלת במסירות אין קץ, בכל עת ושעה, כדי לעזור למטופלות, תוך שהיא מקשרת ביניהם לבין הרופאים, המוסדות השונים, מסבירה ועונה על אינסוף שאלות, נותנת הנחיות לבדיקות, לטיפולים ולהכנה לקראת הפריה חוץ גופית או לקראת החזרת עוברים מתרומת ביציות, ומתאמת את הפעולות עם בתי החולים..

רינה אומרת על עצמה: "לאחר שנים רבות במקצוע, הגעתי להבנה שהייעוד שלי הוא בעזרה לאלה החולמים להביא ילד לעולם ומתקשים בכך. מבחינתי זו שליחות! לפיכך שמתי לעצמי מטרה להיות זמינה וקשובה למטופלים בכל עת. אני מפנה את כל תשומת ליבי לתת להם תמיכה מקצועית מתוך שנות ניסיוני בתחום, ואני רואה חשיבות עליונה בליווי ובמתן תמיכה נפשית ואהדה, בצד התמיכה המקצועית/ רפואית".

להיתקשר

דילוג לתוכן